Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... codul rutier
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

codul rutier

n care cazuri trebuie sustinut examenul de 15 intrebari pentru suspendarea permisului?si daca este obligatoriu?
Cititi OUG 195/2002 republicata si veti gasi acolo care sunt situatiile in care este obligatoriu sustinerea examenului de verificare a cunostintelor de legislatie rutiera .