Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Recuperare Taxa de Inmatriculare platita in septembrie ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Recuperare Taxa de Inmatriculare platita in septembrie 2008.

Buna ziua,
Am si eu o intrebare va rog daca se poate:Am platit suma de 6500 Ron reprezentand contravaloarea inmatricularii unui autoturism in septembrie 2008.Se mai poate recupera aceasta suma in instanta? Multumesc !!
Teoretic da, depinde insa si din ce oras sunteti ca sa vedem daca va e favorabila practica Curtii de Apel.
Sunt din Resita,iar Curtea de Apel este in Timisoara