Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... pretul exact al unui metru cub de apa calda/apa rece
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

pretul exact al unui metru cub de apa calda/apa rece

Buna ziua

Am marea rugaminte daca este posibil sa-mi raspundeti la cateva intrebari,intr-un timp cat mai scurt,datorita faptului ca preturile si costurile intretineri la garsoniera unde locuiesc probabil ca se vor schimba o data cu schimbarea vremii :D:
*As dori sa stiu care este pretul exact pentru un metru cub de apa calda/apa rece,si daca este un detaliu important,in perioada 01/08/2010-31/08/2010(ma ajuta foarte mult sa-mi pot calcula singura consumul pe luna astfel incat sa pot si verifica daca si domnul administrator isi face datoria cum trebuie si este corect)?????
*Aceiasi intrebare am si in cazul curentului electric si a gazelor.??????
Astept raspunsul dumneavoastra cu mare interes.

Va multumesc foarte mult
Cu respect
Calcan Marinela
Multumesc mult pentru raspuns, o zi buna va doresc tuturor.
Viobr