Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sã redescoperim - România
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sã redescoperim - România

[ link extern ]

barajul Bicaz : istorie si prezent
Cetatea Sighisoarei :)

[ link extern ]

Festivalul de arta medievala "Sighisoara Medievala"

[ link extern ]
elena138, utilizator
Imagini din Slatina:

Fantani ardeziene cu flacari, apoi imagini din noapte, cu cascada artificiala din centrul orasului:

[ link extern ]

Si fara imagini, o incredibila formatie din Slatina:
Adi, Sliviu şi Mihai sunt trei slătineni care visează să cucerească cu muzica lor lumea întreagă.

Sunrise Inc – Dilile
[ link extern ]

sunt foarte frumoase,sa-ma ajute cineva cum pot sa trimit de la youtube ideo la acest forum....multumesc.si eu as vrea sa trimit ceva frumos=D>=D>=D>=D>