Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sã redescoperim - România
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sã redescoperim - România

Va multumesc ,tuturor celor care au postat sau au vizitat acest topic.Toate postarile ,sunt atat de superbe ,incat nu-ti vine sa crezi ca fac parte din Romania.
Imi permit sa citez din spusele unui drag prieten de forum ,Tudor Valeriu :
"Romania este, intr-adevar, cea mai frumoasa pentru noi!
Pacat ca intr-o viata de om, nu reusim sa o vedem si sa o cunoastem bine!".

[ link extern ]
Muresan Felicia, utilizator
Toate postarile ,sunt atat de superbe ,incat nu-ti vine sa crezi ca fac parte din Romania.
:giggle::slap:

[ link extern ]

ROMANIA - Tudor Gheorghe - Cantecul strainatatii =D>

edit later: cu siguranta nuB-)
ContSters167247, utilizator