avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 974 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sã redescoperim - România
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sã redescoperim - România

Koi Fish
Putem sa vedem pesti koi si la Gradina Botanica din Bucuresti

[ link extern ] /

[ link extern ] /
[ link extern ]

O oază de linişte în sufletul Clujului. O explozie de culoare. O încântare a simţurilor. Grădina Botanică din oraşul transilvănean se întinde pe 14 hectare şi numără peste 10.000 de plante.
Ultima modificare: Duminică, 2 Ianuarie 2011
Muresan Felicia, utilizator

[ link extern ]
[ link extern ]
Gradina zoologica Bucuresti
Ultima modificare: Marți, 4 Ianuarie 2011
Muresan Felicia, utilizator
Muresan Felicia a scris:


[ link extern ]
[ link extern ]
Gradina zoologica Bucuresti

=D> Bucuresti - Baneasa,Felicia.

Ursii de la Zoo Tirgoviste
[ link extern ]

Gradina zoologica Sibiu
[ link extern ]
Ultima modificare: Joi, 6 Ianuarie 2011
ContSters179589, utilizator

Alte discuții în legătură

Una pe zi! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR E vorba de o melodie pe zi, incepand de azi, pentru frumoasele si distinsele noastre colege! Cu toata ... (vezi toată discuția)
La multi ani, tudorvaleriu! :) Gabriela  Pintea Gabriela Pintea Eu iti doresc, prieten drag, Acum, c-ai mai trecut un prag, Sa-nceapa-a curge anii noi Nu inainte, ci 'napoi. :love: :luck: In buna traditie a ... (vezi toată discuția)
La multi ani mihail si gavril! eraz eraz [i]Un azur permanent in suflet si in gand![/i] La multi ani Mihai, Gabriela, ... :vishenka: Mihaela, Gabriel, ... :vishenka: (vezi toată discuția)