Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN montaj hardtopuri pe autovehicule
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN montaj hardtopuri pe autovehicule

:)Ce cod credeti ca ar corespunde activitatii de montaj hardtopuri pe autovehicule ?
Hardtopurile sunt niste structuri care inchid partea din spate a unei camionete si montajul unui hardtop consta in prinderea a patru suruburi de caroseria masinii.
|2920 |Productia de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci si semiremorci B-)
293 | |Productia de piese si accesorii pentru autovehicule si pentru | | |

| | | |motoare de autovehicule | | |

+---------+-----+-----+-------------------------------------------------------------------+-----------+------+

| | |2931 |Fabricarea de echipamente electrice si electronice pentru | 3161* |2930* |

| | | |autovehicule si pentru motoare de autovehicule | | |

+---------+-----+-----+-------------------------------------------------------------------+-----------+------+

| | |2932 |Fabricarea altor piese si accesorii pentru autovehicule si pentru | 3430* |2930* |

| | | |motoare de autovehicule | 3611*

ai mai putea sa adaugi si astea...nu ma pot decide inca ...mai caut ....ceva legat exact de hardtopuri ....poate si o autorizatie de la RAR ?
5020 - Intretinerea si repararea autovehicolelor

Aceasta clasa contine:

- instalarea de piese si accesorii ce nu fac parte din procesul de fabricatie
praetore a scris:

|2920 |Productia de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci si semiremorci B-)
D-ANA....sa ne zici si noua care a fost bun ....sa stiu daca am cautat in varinata buna sau nu ....si vezi ca sunt multe metode prin care poti face schimbarea :) mult noroc in ”trafic” :)