avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN montaj hardtopuri pe autovehicule
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN montaj hardtopuri pe autovehicule

:)Ce cod credeti ca ar corespunde activitatii de montaj hardtopuri pe autovehicule ?
Hardtopurile sunt niste structuri care inchid partea din spate a unei camionete si montajul unui hardtop consta in prinderea a patru suruburi de caroseria masinii.
Cel mai recent răspuns: D-ANA , utilizator 23:50, 31 Ianuarie 2008
|2920 |Productia de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci si semiremorci B-)
293 | |Productia de piese si accesorii pentru autovehicule si pentru | | |

| | | |motoare de autovehicule | | |

+---------+-----+-----+-------------------------------------------------------------------+-----------+------+

| | |2931 |Fabricarea de echipamente electrice si electronice pentru | 3161* |2930* |

| | | |autovehicule si pentru motoare de autovehicule | | |

+---------+-----+-----+-------------------------------------------------------------------+-----------+------+

| | |2932 |Fabricarea altor piese si accesorii pentru autovehicule si pentru | 3430* |2930* |

| | | |motoare de autovehicule | 3611*

ai mai putea sa adaugi si astea...nu ma pot decide inca ...mai caut ....ceva legat exact de hardtopuri ....poate si o autorizatie de la RAR ?
5020 - Intretinerea si repararea autovehicolelor

Aceasta clasa contine:

- instalarea de piese si accesorii ce nu fac parte din procesul de fabricatie
praetore a scris:

|2920 |Productia de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci si semiremorci B-)
D-ANA....sa ne zici si noua care a fost bun ....sa stiu daca am cautat in varinata buna sau nu ....si vezi ca sunt multe metode prin care poti face schimbarea :) mult noroc in ”trafic” :)

Alte discuții în legătură

Caen pentru intretinere si reparatii auto, piese, utilaje ??? ella.goran ella.goran buna ziua , daca am SRL cu activitate de productie si comert produse alimentare , iar in patrimoniul societatii am achizitionat masini, unelte, utilaje , ... (vezi toată discuția)
Calificarea pentru a deschide o vulcanizare valibus valibus as putea sa-mi deschid o vulcanizare cu PFA daca eu detin doar o diploma de electromecanic (uz casnic) scoala profesionala? (vezi toată discuția)
Codul caen necesar in domeniul servicii auto (vulcanizare) matasaru mihai matasaru mihai poate cineva sa ma ajute sa stiu ce cod caen imi e necesar pentru activitatea de vulcanizare :hm:=D>:) (vezi toată discuția)