Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... examen unpir octombrie 2010
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

examen unpir octombrie 2010

Are cineva grilele de pe situl unpir sau mai vechi? Dacă le aveți vă rog să mi le trimiteți și mie (ex. 17.10.2010) la mail ,,office@consullenzza.ro,,. Mulțumesc anticipat
v-am trimis grilele din 2008. Bafta multa
vezi ca legislatia s-a schimbat , si deci grila nu corespunde.
E adevarat ca s-a schimbat legislatia, dar cel putin la management si evaluare nu cred ca a intervenit ceva. Iar grilele sunt orientative
Buna ziua. Ma intereseaza si pe mine orice fel de subiect din 2009, 2010 (eventuale raspunsuri)care s-au dat la UNPIR. Daca le detineti, mi le puteti transmite si mie la dianalunca@yahoo.com
Multumesc foarte frumos
Oricine ma poate ajuta va rog sa mi le transmite-i pe dianalunca@yahoo.com.
Multumesc