avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1069 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... examen unpir octombrie 2010
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

examen unpir octombrie 2010


Are cineva grilele de pe situl unpir sau mai vechi? Dacă le aveți vă rog să mi le trimiteți și mie (ex. 17.10.2010) la mail ,,office@consullenzza.ro,,. Mulțumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: ContSters64903 , utilizator 10:57, 20 Februarie 2011
v-am trimis grilele din 2008. Bafta multa
vezi ca legislatia s-a schimbat , si deci grila nu corespunde.
E adevarat ca s-a schimbat legislatia, dar cel putin la management si evaluare nu cred ca a intervenit ceva. Iar grilele sunt orientative
Buna ziua. Ma intereseaza si pe mine orice fel de subiect din 2009, 2010 (eventuale raspunsuri)care s-au dat la UNPIR. Daca le detineti, mi le puteti transmite si mie la dianalunca@yahoo.com
Multumesc foarte frumos
Oricine ma poate ajuta va rog sa mi le transmite-i pe dianalunca@yahoo.com.
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Subiecte examen practicieni in insolventa anku anku Ma poate ajuta cineva cu grilele pentru examenul pentru practicieni in insolventa?Poate le-ati salvat de pe site-ul UNPIR. Azi le-au scos de pe site si \"nu le ... (vezi toată discuția)
Grile examen unpir cu raspunsuri raluberta raluberta examen unpir 2011. cine doreste grile cu raspunsuri pt examen unpir sa ma contacteze la adresa de e-mail: crisaberta@gmail.com (vezi toată discuția)