Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN pentru Organizari de evenimente, petreceri ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN pentru Organizari de evenimente, petreceri mese festive

Care ar fi Codul CAEN pentru o activitate principala de organizare de evenimente si mese festive (gen nunti , botezuri?)

Multumesc
In scopul încadrării activităţilor firmei dvs., trimiteti o solicitare la Institutul National de Statistica pe adresa de e-mail « datestat@insse.ro » şi vă vor transmite clasificarea acestora conform CAEN rev.2 .
ma intereseaza si pe mine acelasi subiect. inca nu am gasit raspuns pe forum.
poate cineva sa ma ajute cu codul CAEN ptr organizare evenimente?

multumesc!
8230 Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
7490 Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.
Ce te intereseaza cred ca este 9329 Alte activitati recreative si distractive n.c.a.
Vezi [ link extern ]
are dreptate bazaila