Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor expert contabil din Oradea caut asociere cu jurist
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

expert contabil din Oradea caut asociere cu jurist

Consider ca a venit timpul societatilor de consultanta puternice ,care sunt capabile sa ofere servicii complete si profesionale in mai multe domenii conexe.
Daca v-am trezit interesul ,va rog raspudeti .

Sunt intrutotul deacord cu punctul dvs. de vedere, dar din pacate suntem din zone mult prea departate:((
Ma bucur ca ma aproba cineva,chiar daca de prea departe.
In zona mea fiecare lucreaza pe cont propriu ,nu s-a depasit conceptia asta inca,chiar daca suntem mai aproape de vest...
uneori nici distanta nu conteaza......daca este spre binele unei afaceri sau a unei oportunitati de afacere
Dar nu aveti cabinete de avocatura in Oradea? Eu sunt expert contabil si consultant fiscal in Bucuresti si sunt foarte solicitata de cabinetele de avocatura mai cu seama ca expert parte in dosare. Incercati si dumneavoastra sa discutati cu ei ptr. ca si ei au nevoie de economisti specializati.