Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratii la fisc ale apicultorilor
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratii la fisc ale apicultorilor

Buna seara.
Sunt PFA si am ca activitate APICULTURA.
Imi poate raspunde cineva la urmatoarea intrebare:
Avand in vedere ca activitatea de apicultura este neimpozabila , ar mai trebui completate si depuse la finante ceva declaratii?
Eventual ce taxe , impozite si contributii mai trebuies platite ?
Va multumesc.
ContSters131476, utilizator