Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... URGENT!!!!!
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

URGENT!!!!!

Se poate sa fii executat silit pt un credit de nevoi personale cu ipoteca, desi ai platit ratele, pt ca ai datorii la un card cu descoperire la aceeasi banca, desi nu e mentionat nimic in contract?E legal asa ceva???Cui sa ne adresam????
Aveţi posibilitatea de a face contestaţie la executare, în situaţia în care mai sunteţi în termen. Privind alte răspunsuri, vă sfătuiesc să vă angajaţi un avocat care, după studierea contractelor, vă va îndruma.