Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă hartuire morala la locul de munca
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

hartuire morala la locul de munca

caut amanunte culese din practica
Eu nu am intalnit si nu am auzit de niciun caz care sa ajunga in instanta si sa se pronunte o hotarare de condamnare.
Nu aveti decat legea si doctrina.

avocat Claudiu Lascoschi
cu ceva timp in urma, am dat intamplator peste ...hartuirea morala la locul de munca, aici:
[ link extern ] /
Vedeti aici :
[ link extern ]
Dar nu am vazut nicio hotarare de condamnare la aceste link-uri.
Exista vreo hotarare de condamnare?
Peste acel link am dat intamplator, cautand cu totul altceva.

N-am vazut vreo hotarare de condamnare, insa nici n-am cautat... Poate exista si nu stim (inca).