avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... registrul de evidenta al stampilelor si sigiliilor
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

registrul de evidenta al stampilelor si sigiliilor

Imi poate spune cineva ce trebuie sa contina registrul de evidenta al stampilelor si sigiliilor intr-o primarie
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: cristina 33 , utilizator 21:01, 22 Octombrie 2010
nr. crt. numele si prenumele persoanei care primeste stampila/sigiliul, data la care a primit-o,semnatura perioada pentru care a primit-o, data la care a restituit-o si semnatura :)
As vrea sa stiu care este baza legala pentru intocmirea acestui registru de evidenta
al stampilelor/sigiilor.
nu are o baza legala anume, dar e bine sa fiti acoperita, in cazul in care dispare vreo stampila. :)
Vamultumesc pentru raspuns!
Si modelul de stampila,cu dimensiuni.(asa procedam noi).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Registrul de inregistrare contractele de munca romanik romanik Ce trebuie sa contina registrul de inregistrarea deciziilor, contractelor de munca,actele aditionale (vezi toată discuția)
Registru evidenta carnete de munca utc utc Ce trebuie sa contina registrul de evidenta a carnetelor de munca? Este ordinul 136/1976, dar nu spune ce tb. sa contina. (vezi toată discuția)
Bună ziua la spitalul la care te naști, tu că persoană poți ... Alexandeu Alexandeu Bună ziua la spitalul la care te naști, tu că persoană poți merge să afli informații despre tine? Mă gândesc că ar exista un registru sau cadastru de ... (vezi toată discuția)