Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... registrul de evidenta al stampilelor si sigiliilor
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

registrul de evidenta al stampilelor si sigiliilor

Imi poate spune cineva ce trebuie sa contina registrul de evidenta al stampilelor si sigiliilor intr-o primarie
Multumesc!
nr. crt. numele si prenumele persoanei care primeste stampila/sigiliul, data la care a primit-o,semnatura perioada pentru care a primit-o, data la care a restituit-o si semnatura :)
As vrea sa stiu care este baza legala pentru intocmirea acestui registru de evidenta
al stampilelor/sigiilor.
nu are o baza legala anume, dar e bine sa fiti acoperita, in cazul in care dispare vreo stampila. :)
Vamultumesc pentru raspuns!
Si modelul de stampila,cu dimensiuni.(asa procedam noi).