avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cand expira dosarul pentru scoala de soferi?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cand expira dosarul pentru scoala de soferi?

Buna ziua ! As dori sa stiu in cat timp expira scoala de soferi. Fisa mea de scolarizare este din 15.11.2009 si cursurile le-am absolvit in perioada ianuarie-februarie 2010. Dosarul expira la implinirea unui an de la data fisei de scolarizare sau la data absolvirii cursurilor?
Va multumesc anticipat !
Cel mai recent răspuns: raulviatamea , utilizator 16:55, 22 Octombrie 2010
:)dosarul pentru scoala de soferi expira la un an de la data fisei de scolarizare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Scoala de soferi, valabilitate dosar moa_gabor moa_gabor Buna ziua, Am gasit raspunsuri asemenatoare pe forum, insa as dori o confirmare in situatia mea. Am inceput scoala de soferi pe data 07.01.2015. Din ... (vezi toată discuția)
Valabilitate scoala de soferi jacquelline jacquelline As dori sa stiu care este valabilitatea pentru scoala de soferi (nr. de inregistrare al dosarului dat la inscrierea la scoala este 28.04.2012, fisa medicala ... (vezi toată discuția)
O intrebare despre scoala de soferi lusyana lusyana vreau sa stiu...fiecare document de la dosar dupa cat timp expira?! si care anume... si mai vreau sa stiu daca am inceput scoala de soferi pe data de 10 .10 ... (vezi toată discuția)