Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cand expira dosarul pentru scoala de soferi?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cand expira dosarul pentru scoala de soferi?

Buna ziua ! As dori sa stiu in cat timp expira scoala de soferi. Fisa mea de scolarizare este din 15.11.2009 si cursurile le-am absolvit in perioada ianuarie-februarie 2010. Dosarul expira la implinirea unui an de la data fisei de scolarizare sau la data absolvirii cursurilor?
Va multumesc anticipat !
:)dosarul pentru scoala de soferi expira la un an de la data fisei de scolarizare.