Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... interviu admitere baroul bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

interviu admitere baroul bucuresti

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.
Pentru beton2008val@gmail.com

Stimate coleg,
poti sa ne spui ce numar de ordine ai pe lista cu cereri de primire, sau la ce data ai depus cererea de primire?

Multumesc
pentru Gabriel M S
am fost in seria cuprinsa intre nr. 80 si 100.
cererea a fost depusa in 15.07.2010.
Stimati colegi, dintre aceia care au sustinut interviul pana acum, a primit cineva raspunsul?
ce parere aveti despre legalitatea testarilor scrise( examen scris) organizate de unele barouri , pentru persoanele care au solicitat intrarea in profesie cu scutire de examen...
In acceptiunea mea practica este profund ilegala si poate chiar discriminatorie.