Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ies la pensie si mi se refuza concediul de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ies la pensie si mi se refuza concediul de odihna

Special am lasat CO la sfarsitul anului ca sa pot beneficia de CO si apoi sa intru la pensie.Acum mi se refuza pe motiv ca nu sunt oameni care sa ma inlocuiasca!E drept?!!....sunt colegi care ma pot inlocui dar care vor lua mai tarziu CO si vor lucra mai greu!! Va rog, ce pot face pentru a beneficia de CO?
s-a rezolvat, multumesc!:):)