Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Castigatorii concursului din saptamana 28.01 - ...
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Castigatorii concursului din saptamana 28.01 - 04.02.2008

Castigatorii concursului din saptamana 28.01 - 04.02.2008 sunt:
1. andreealisievici - 162
2. AVLIL - 162
3. romascanu - 65

Castigatorii sunt rugati sa trimita datele lor de contact (username, adresa, numar de telefon numele complet) la urmatoarea adresa de mail: mihaela@avocatnet.ro.
Sa inteleg ca in caz de egalitate conteaza ordinea alfabetica a literelor username-ului?
nu, pur si simplu nu mai exista un alt filtru decat numarul de mesaje, epntru ca nu s-a mai intamplat situatia asta pana acum.

o sa dam premii echivalente, ca valoare, ambilor useri cu 162 de mesaje, iar in viitor avem in vedere includerea unui filtru suplimentar.

care ar putea fi:
- numarul total de mesaje al celor aflati la egalitate
- numarul de mesaje de la ultimul concurs

alte idei?
admin a scris:
care ar putea fi:
- numarul total de mesaje al celor aflati la egalitate
- numarul de mesaje de la ultimul concurs

Numarul de mesaje de la ultimul concurs inseamna chiar numarul de mesaje in perioada luata in calcul la premiu, asa incat tot egalitate ar fi, nu?

Mai degraba numarul total de mesaje, sau rating mediu pe o perioada mai lunga. As inclina mai mult spre rating pentru ca numarul de mesaje poate fi artificial.
Hmm...ideea cu rating-ul nu este chiar asa de buna, deoarece ii exclude pe cei care nu sunt consultanti inscrisi pe acest site!
Uite , de exemplu ne_nicku...care este o valoare dintre membrii vechi, inca nu s-a inscris in catalogul consultantilor desi...chiar nu inteleg de ce nu vrea si ce-l impiedica...tinand cont ca il cunosc ...personal!!! ;) In sfarsit...este optiunea lui!
Gabriela PĂDURARIU, Alte profesii