Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Castigatorii concursului din saptamana 11 - 18.02.2008
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Castigatorii concursului din saptamana 11 - 18.02.2008

Castigatorii concursului din saptamana 11 - 18.02.2008 sunt:
1. elis - 175
2. andreealisievici - 137
3. AVLIL - 101

Castigatorii sunt rugati sa trimita datele lor de contact (username, adresa, numar de telefon numele complet) la urmatoarea adresa de mail: mihaela@avocatnet.ro.
Renunt la acest premiu in favoarea urmatorului... poate e chiar un economist. Sau care o fi orientarea cartii.
Multumesc.
:) Multumesc, acum am vazut dar eu cu statistica.....
N-avem nici un economist pe forum?
sunt cei care s-au inscris avand profesia de consultant fiscal :)
Am primit joi cartea, din pacate... Parca era vorba ca putem renunta luni si e ok, se pare ca acum nici la dreptul propriu nu mai poti renunta... :)) Vezi ce am facut, Elis... :))

Daca o vrea cineva, sa-mi spuna, chiar e de conta, cu bilant si chestii... necunoscute pentru mine.
nu sunt eu vinovat ;) #-o

cred ca este vorba de necitirea mesajului tau de catre admin ...... poate nu l-a observat ;)

Stiu doar ca renuntarea la premiu sau atribuirea lui altui user, parca asa se stabilisera, sa se faca in cursul zilei de luni #-o.
Acest fapt ar implica stabilirea unui nou clasament privind atribuirea premiilor si care cred ca ar trebui publicat. ;)