Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Castigatorii concursului din saptamana 03 - 10.03.2008
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Castigatorii concursului din saptamana 03 - 10.03.2008

Castigatorii concursului din saptamana 03 - 10.03.2008 sunt:

1. elis - 247
2. AVLIL - 191
3. Romy - 172

Castigatorii sunt rugati sa trimita datele lor de contact (username, adresa, numar de telefon numele complet) la urmatoarea adresa de mail: mihaela@avocatnet.ro.
Premiul obtinut de mine as dori sa fie atribuit altui user :)
=D>=D>:)):)) se poate asa ceva ????
este ca si ...delegarea concediului de odihna altui angajat ??? se pune ?#-o#-o:P;):D
oricum felicitari elis pentru gest =D>=D>=D>
da, este posibil sa renunti la premiul si sa-l atribui oricarui user de pe avocatnet .... ;)
Daca nu este altcineva interesat de acest premiu, l-as vrea eu... :)