Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Castigatorii concursului din saptamana 24 - 31.03.2008
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Castigatorii concursului din saptamana 24 - 31.03.2008

Castigatorii concursului din saptamana 24 - 31.03.2008 sunt:

1. elis - 173
2. AVLIL - 148
3. Andreea Lisievici - 117

Castigatorii sunt rugati sa trimita datele lor de contact (username, adresa, numar de telefon numele complet) la urmatoarea adresa de mail: mihaela@avocatnet.ro.
Rugaminte ... sper ca de data aceasta sa fie luata in seama :)

Premiul obtinut de mine sa fie acordat altui user .
dupa cum am discutat deja pe privat, premiile au fost expediate de dimineata.

in principiu, eu sunt de acord sa facem o regula din a da premiul unui alt user.

as propune ca, in cazul in care cineva renunta la premiu, sa se acorde celui de-al 4-lea clasat in topul saptamanii.

ce ziceti?
Deja scrisesem mesajul .... si apoi mi-am dat seama ca pot folosi privatul ....#-o

Eu sunt de acord, desi mi-ar fi placut sa ofer unui user ales de mine ....:)
Si eu zic ca este mai bine sa poti alege.

elis a scris:

Eu sunt de acord, desi mi-ar fi placut sa ofer unui user ales de mine ....:)
bine.
atunci noi o sa stim sa nu trimitem premiile decat spre finalul saptamanii si nu la inceput si in timpul asta (pana miercuri) castigatorii ne pot spune cui vor sa le dam premiile.