Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale asistent balneofiziokinetoterapie si recuperare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

asistent balneofiziokinetoterapie si recuperare

ce cursuri de perfectionare pot face dupa terminarea poslicealei de bft? pot sa imi deschid un cabinet singura sau am nevoie de colagorare cu un medic?am si cursuri de tehnician masor.as vrea sa lucrez si cu casa de asigurari de sanatate, intrucat cabinetul va fi in techirghiol.va multumesc
Puteti sa va faceti un PFA deoarece aveti studii in domeniu. Codul CAEN pretabil este 8690 Alte activitati referitoare la sanatatea umana.