avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 504 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cinci lucruri care nu va plac la Forum-ul Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cinci lucruri care nu va plac la Forum-ul Avocatnet.ro

Rugamintea din aceasta seara este sa ne ajutati sa imbunatatim modul in care se navigheaza, se citesc si se scriu mesaje in forum-ul avocatnet.ro. Care sunt cele cinci lucruri foarte importante care va displac la forum-ul Avocatnet.ro?
Hmm, cinci lucruri...nu-mi vin toate deoadata..si poate nici nu sunt chiar cinci...dar:
ar fi mai bine ca in momentul in care se raspunde la un subiect (intrebare..post..) sa se poata vizualiza pe raspuns si intrebarea!
Sunt unele posturi care nu contin doar o intrebare...spetele prezentate fiind mai complexe...mai lungi..si pana sa raspund...aierieana cum sunt...uit toate doleantele celui care a postat...si ma intorc la intrebare....dupa ce am scris destul...si cand revin iar pe raspuns constat ca a disparut..si.. renunt!!!:(

Daca imi mai trece ceva prin...capsor...spun!:)
De-acord cu Gabriela, dupa care ma cam deranjeaza faptul ca primesc notificari pe mail inclusiv la raspunsurile mele.
Sau mai multe notificari pentru un singur post, fie el al meu sau al atuia...
Nu ma pot loga automat din mail, dar pot primi parola pe acest mail...
Cam atat...
...si inca ceva: in vechiul format al site-lui ma logam o singura data...memoram parola...si de cate ori accesam forumul de la pc al cab. ma logam automat.
acum, nu mai vad acea optiune de memorare a parolei si logare automata.
tocmai am rezolvat cu logarea automata. acum, avnet tine minte cine sunteti pana cand o sa dati logout.
so, de cate ori intrati de pe acelasi computer, ar trebui sa nu va mai ceara sa va logati.

procesam si celelalte chestii semnalate si... pregatim si o mare surpriza :">

Alte discuții în legătură

Modificari 26 aprilie Alin Popescu Alin Popescu De la inceputul anului ne-am orientat cu precadere spre rezolvarea problemelor legate de incarcarea cu dificultate a paginilor Avocatnet.ro. Proiectul nostru a ... (vezi toată discuția)
Un forum mai bun marfan marfan am ales categoria asta pt a posta doar pt ca e ultima si pt ca, pe alte forumuri, ultima categorie e ceva de genul \"Sugestii si reclamatii despre forum\". Cum ... (vezi toată discuția)
O noua prezentare a forumului Cornel  Vasile Cornel Vasile =D> Felicitari ...o super prezentare a forumului.....:) (vezi toată discuția)