Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cinci lucruri care nu va plac la Forum-ul Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cinci lucruri care nu va plac la Forum-ul Avocatnet.ro

Rugamintea din aceasta seara este sa ne ajutati sa imbunatatim modul in care se navigheaza, se citesc si se scriu mesaje in forum-ul avocatnet.ro. Care sunt cele cinci lucruri foarte importante care va displac la forum-ul Avocatnet.ro?
Pana la urma s-a rezolvat problema, insa persoana era "mediator", nu "moderator". Eu cred ca intra totusi la publicitatea serviciilor o astfel de abordare.

Avand in vedere faptul ca mesajul a fost sters, nu cred ca prezinta relevanta cine pe cine recomanda.
ContSters20980, utilizator