avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 486 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cinci lucruri care nu va plac la Forum-ul Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cinci lucruri care nu va plac la Forum-ul Avocatnet.ro

Rugamintea din aceasta seara este sa ne ajutati sa imbunatatim modul in care se navigheaza, se citesc si se scriu mesaje in forum-ul avocatnet.ro. Care sunt cele cinci lucruri foarte importante care va displac la forum-ul Avocatnet.ro?
Pana la urma s-a rezolvat problema, insa persoana era "mediator", nu "moderator". Eu cred ca intra totusi la publicitatea serviciilor o astfel de abordare.

Avand in vedere faptul ca mesajul a fost sters, nu cred ca prezinta relevanta cine pe cine recomanda.
Ultima modificare: Duminică, 29 Martie 2009
ContSters20980, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificari 26 aprilie Alin Popescu Alin Popescu De la inceputul anului ne-am orientat cu precadere spre rezolvarea problemelor legate de incarcarea cu dificultate a paginilor Avocatnet.ro. Proiectul nostru a ... (vezi toată discuția)
Un forum mai bun marfan marfan am ales categoria asta pt a posta doar pt ca e ultima si pt ca, pe alte forumuri, ultima categorie e ceva de genul \"Sugestii si reclamatii despre forum\". Cum ... (vezi toată discuția)
O noua prezentare a forumului Cornel  Vasile Cornel Vasile =D> Felicitari ...o super prezentare a forumului.....:) (vezi toată discuția)