Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... proprietarii de la ultimul etaj
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

proprietarii de la ultimul etaj

Buna ziua! Va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine, daca exista o reducere a facturii la incalzire cu 10 % pentru proprietarii de la ultimul etaj. Mentionez ca avem toti repartitoare montate. Va multumesc frumos!
Vedeti aici, spre sfarsitul fisierului exista un tabel unde aveti toate situatiile prevazute pentru valorile factorilor de amplasare

[ link extern ]