Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale tarif consultanta
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

tarif consultanta

cat m-ar costa sa apelez la un consultant care sa se ocupe de intocmirea
dosarelor pentru inchidere unui srl,inclusiv intocmirea acelui bilant cu situatia conturilor si a balantei pe ''0'' necesare etapei radierii? srl-ul este cu asociat unic, are activitate,nu are datorii la stat,nu realizeaza profit,dimpotriva,este pe minus, se afla in jud. Prahova.v-am dat detaliile acestea pentru ca am inteles ca tariful este in functie de aceste detalii.multumesc.
Aceste detalii ar trebui sa le comunicati chiar juristului pe care il insarcinati cu prestarea serviciilor respective.
Apoi, el va va comunica tariful.