Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA - prestari servicii la domiciliul clientului
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA - prestari servicii la domiciliul clientului

In curand voi deveni PFA,prestari servicii la bomiciliul clientului-coafor.De ce aprobari mai am nevoie si ce plati trebuie sa mai fac?
Nu aveti nevoie decat de actele de infiintare ale pfa-ului (certificatul de inmatriculare, constatatorul cu activitate la tert) si actele de al administratie: cif-ul, care se obtine pe baza certificatului de inmatriculare de la registru.