Forum Discuţii juridice Achiziţii publice licitatiile publice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

licitatiile publice

Buna ziua, am si eu o intrebare legata de modalitatile de participare la licitatii. stiu ca se poate participa ca o entitate separata, in asociere si cu suport din partea unei companii, as dori sa va intreb daca mai sunt si alte forme de participare, unde pot gasi asemenea informatii si niste detalii despre ele. va multumesc
OUG 34/2006, hg 925/2006
@mona_bro
Discutii similare:
www.avocatnet.ro/content/for...
www.avocatnet.ro/content/art...
www.avocatnet.ro/content/for...

Va rog frumos sa nu mai postati aceeasi discutie de mai multe ori.Conform dispozitiilor Regulamentului de postare, discutiile dublate (triplate ...etc.) sunt sterse.

Multumesc frumos pentru intelegere, o seara placuta in continuare!