Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... iesire din indiviziune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

iesire din indiviziune

am o copie de la cadastru de pe titlu de propietate al tatalui meu in care matei tudor tatal meu si matei stefan si matei marin sant mostenitori ai bunicului meu fratele lui cum pot iesi din indiviziune ce trebuie sa fac sa intru in drepturi daca nu am facut succesiunea
Formulati o actiune de iesire din indiviziune cu fratii tatalui ,banuiesc ca puteti face dovada acceptarii succesiunii tatalui dvs.Va adresati instantei de judecata si problema este rezolvata.Solicitati ajutorul unui avocat.