Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Forme de acordare a ajutorului public judiciar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Forme de acordare a ajutorului public judiciar

VA ROG SA-MI RASPUNDETI SI MIE VREAU SA FAC IESIREA DIN INDIVIZIUNE A TATALUI MEU ACTUL DE PROPIETATE ESTE IN FELUL URMATOR
MATEI TUDOR
MATEI NICULAE,MATEI MARIN
MATEI MARIN INTRIND IN POSESIA ACTULUI DE PROPITATE ,AM SCOS O COPIE DUPA ACEL ACT IN CARE PRIMUL ESTE TATAL MEU ,EL DECEDAT.
stefan_constanta, utilizator
Exista un act normativ in baza caruia puteti sa cereti instantei de judecata un ajutor judiciar, in acest fel putand sa accedeti la justitie!
Daca sunteti unic mostenitor trebuie sa mergeti la notar.
Nu va ajuta cu nimic ajutorul judiciar la notar...