Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... ACTE NECESARE PTR ANGAJARE CA ASISTENT MEDICAL IN ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

ACTE NECESARE PTR ANGAJARE CA ASISTENT MEDICAL IN STRAINATATE

AS DORI SA STIU DE CE ACTE AM NEVOIE PTR A MA ANGAJA CA ASISTENT MEDICAL IN STRAINATATE?EU AM TERMINAT FACULTATEA DE MEDICINA SI FARMACIE ,SPECIALIZ.ASISTENTA MEDICALA,GENERALA IN ANUL 2009.NU AM EXPERIENTA IN DOMENIU SI NU AM FACUT VOLUNTARIAT.CEI DIN STRAINATATE PUN CONDITIA CA CEL CARE DORESTE SA FIE ANGAJAT TREBUIE SA FI FACUT VOLUNTARIAT?MULTUMESC ANTICIPAT.
huh...cate topicuri ai de genu ? :)... parca am mai raspuns undeva..la intrebarile acestea..
ms ptr raspuns.putem discuta pe mess?ms