Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Jurist - departamentul de daune
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Jurist - departamentul de daune

Compania Accenture (www.accenture.com) angajeaza tineri absolventi de studii juridice, care doresc o cariera in cadrul unei companii multinationale de prestigiu.

Cerinte:
Absolvent al Facultatii de Drept
Cunoasterea limbii italiane la nivel avansat
Cunoasterea limbii engleze (cel putin nivel mediu)

Daca sunteti interesat, va rog sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail: romania.careers@accenture.com
cam greu cu italiana #-o

italiana ? ha !
Italiana? Va bene! Non c'e nessun problema.
Neanche per me se non sarete tutti in bucharest :D
Pt. ce Italiana si engleza se lucreaza afara?:))
In Romania se lucreaza in limba oficiala, romana :O