Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... LITIGIU MECTS si USH
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

LITIGIU MECTS si USH

Buna ziua.Ma numar si eu printre cei " 15000 de absolventi,licentiati "ai USH.As dori sa ma inscriu pe lista celor care vor sa dea in judecata MECTS si USH.Va rog,daca cineva a inceput demersurile,poate ma ajuta si pe mine,pentru ca as dori sa ma inscriu si eu.Astept mesaj pe privat.Va multumesc.
In anumite centre universitare si orase ,sunt deja demarate procedurile pentru promovarea de actiune in instanta