Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Iasi - Targ de carte, LIBREX 2008
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Iasi - Targ de carte, LIBREX 2008

Targul e deja pe terminate, mai puteti merge doar maine, la Palatul Culturii, pana la orele 14. Sunt foarte multe edituri, evident si de carte juridica, toate ofera reduceri importante, asa ca va sfatuiesc sa mergeti..... :)
Am merge ...dar e departe IASIUL :P.
Da, pentru unii e departe.... :)
totusi a fost cam slabut la editurile consacrate in domeniu juridic...
Da, de fapt eu m-am obisnuit sa-mi comand cartile de specialitate pe net, direct de la editura.
La targ am profitat de ofertele altor edituri... :)
A propos de carti juridice. Sint directorul unei biblioteci de drept din Elvetia si "bibliograful juridic" elvetian de peste 20 de ani. Am incercat de nenumarate ori sa-mi ajut fosti colegi cu sfaturi adecvate pentru literatura internationala dar am reusit numai in...parte. Daca cineva are nevoie de ajutorul meu,eu ramin pe receptie!