Forum Discuţii juridice Executare silită nu am platit banca
Discuție deschisă în Executare silită

nu am platit banca

daca nu am platit banca de 4 ani,iar acum,am platit o suma,se prelungeste perioada de prescriere?adica,dupa ani,se va prescrie din nou?sau e prescrisa deja?

si inca o intrebare.pot sa cer o copie a dosarului de creditare?

multumesc.
Prin plata intreprinsa ,implicit ati recunoscut creditul si ati intrerupt termenul de prescriere debit,care este de 3 ani
Pentru lamuriri ,solicitati relatii la banca