Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Indicele de inflatie care se aplica pentru ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Indicele de inflatie care se aplica pentru reactualizarea unei sume

Care este indicele de inflatie care se aplica pentru reactualizarea unei sume ce reprezinta diferenta de pret a unei case vandute in 1984 si neachitate pana in prezent,dat fiind ca indicii de inflatie prezentati de !NS se refera doar la IPC marfuri alimentare,nealimentare si servicii. ( unde ma incadrez ca nu am gasit nici in subdiviziuni)?
Cautati pe www.insse.ro si veti gasi ceea ce cautati.
Multumesc pentru raspuns ,dar am cautat si nu am gasit nimic concret.