Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indemnizatie pt crestere copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indemnizatie pt crestere copil

Buna seara.As vrea sa va intreb daca s-a hotarat legea pt cresterea copilului ca nu au arata nimic la stiri si m-am gandit ca poate dvs.stiti ceva.Va multumesc
Deocamdata nu este nimic scris. Totul este la nivel de declaratii.
Pana nu se publica in Monitorul oficial............
Epure Roxana a scris:

Buna seara.As vrea sa va intreb daca s-a hotarat legea pt cresterea copilului ca nu au arata nimic la stiri si m-am gandit ca poate dvs.stiti ceva.Va multumesc

Legea deja exista ..insa este vorba despe noile modificari care se vor aduce acestui act normativ , modificari care sunt in faza de proiect .