avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 379 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori certificat de actionar
Discuție deschisă în Bursa de valori

certificat de actionar

Buna ziua!As dori sa ma lamuriti si pe mine in legatura cu un certificat de actionar din 1996 la S.C. MOLDOMOBILA IASI pana in prezent nu am primit nici o informatie sau dividente,as dori sa stiu daca mai este valabil sau cui ma pot adresa sa ma interesez despre el?Astept raspuns. Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: orca , utilizator 12:56, 26 Noiembrie 2010
florin 30 a scris:

Buna ziua!As dori sa ma lamuriti si pe mine in legatura cu un certificat de actionar din 1996 la S.C. MOLDOMOBILA IASI pana in prezent nu am primit nici o informatie sau dividente,as dori sa stiu daca mai este valabil sau cui ma pot adresa sa ma interesez despre el?Astept raspuns. Va multumesc anticipat!

In primul rind ar trebui sa verificati daca firma mai exista. Daca da sa dati un telefon si sa va interesati daca e societate deschisa sau inchisa. Daca e soc deschisa e tranzactionata pe bursa si puteti optine mai multe informatii de la o societate de tranzactionare a valorilor mobiliare ( brockeraj), daca e soc inchisa numai de la firma.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificate de actionari margareta16 margareta16 Eu si sotul meu am optat pentru actiuni in anul 1996 la depunerea lor in turism, la Poiana Brasov.Am primit aceste Certificate de actionar, semnate de ... (vezi toată discuția)
Certificat de actionar obtinut in 1996, ce pot face cu el? lumyclau lumyclau Buna ziua. As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996 ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat la ... (vezi toată discuția)
Certificat de actionar obtinut in 1996, ce pot face cu el? daniel9 daniel9 Buna ziua. As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996 ce se mai poate face cu el? Am un Certificat la OLTCHIM ... (vezi toată discuția)