Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori CERTIFICATE DE ACTIONARI
Discuție deschisă în Bursa de valori

CERTIFICATE DE ACTIONARI

Eu si sotul meu am optat pentru actiuni in anul 1996 la depunerea lor in turism, la Poiana Brasov.Am primit aceste Certificate de actionar, semnate de administratorul firmei ( pe atunci ) in persoana domnului OTILIAN NEAGOE, iar adresa firmei este : S.C. POIANA BRASOV, strada Vila Narcisa. Nu am primit niciodata dividente din 1996, pana in prezent si nici vre-o instiintare referitoare la aceste certificate de actionar si as dori sa intreb ce sa fac cu ele si la ce-mi folosesc?
Am inteles, din portalul dumneavoastra ca aceste certificate ar fi fost vandute (fara consimtamantul nostru ) unei societati (falimentare in prezent ), care se numeste S.C. PRESCOM PIATRA MARE S. A. .?
Va rog sa cercetati si sa-mi dati un raspuns la rugamintile mele.
Va multumesc anticipat!
Pentru informatii contactati dumneavoatra firma respectiva si nu asteptati sa va trimita ei informatii.