Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Oare de ce se \"ingalbenesc\" iconitele deja citite?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Oare de ce se "ingalbenesc" iconitele deja citite?

Sub rezerva ca poate fi o problema si de la calculatorul meu, totusi de ieri pana azi am "dezgalbenit" o data topicuri deja citite sau la care am raspuns, iar acum aceste iconite sunt galbene din nou ca si cum acolo s-ar fi adaugat un nou mesaj....si nu este asa.
De unde sa fie aceasta problema?
Buna ziua,

E o mica problema tehnica. Incercam sa trecem la un alt sistem de tinut minte discutiile citite, ca sa nu mai reapara problema in cauza. Sper ca undeva la finalul saptamanii viitoare sa se rezolve problema definitiv. :)

Scuze pentru inconveniente si un weekend frumos.
Pe cand sistemul de "tinere minte" a folderelor si topicurilor vizualizate?
O sa fie curand dat in folosinta? :):">
Ce se mai aude cu albirea folderelor?
Aceeasi problema este si la subiecte la care s-a postat un raspuns, se albesc numai daca mai intri o data pe ele si numai dupa cam 1 minut, altfel raman galbene.