avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 620 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Administrator de site
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Administrator de site

Ajutoooor!!! Nu e niciun administrator de site care sa se priceapa la soft ca m-au innebunit patratelele galbene care nu se mai decoloreaza.
Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 14:19, 24 August 2009
"Daca folositi Firefox, puteti sterge cookie-urile din Tools / Clear private data - bifati Cookies si se sterg.
In internet explorer, incercati Tools / internet options / delete cookies" - indrumare data de dl Alin Popescu.
Am procedat asa si a mers.
Dar a trebuit sa ma loghez din nou.
O seara buna!

Cititi pe
www.avocatnet.ro/content/for...
Am facut-o (citisem si eu odata indrumarea asta), dar tot nu se decoloreaza.
.........................................
Revin. Azi este 24 Aug si tot nu s-a rezolvat problema.
Ultima modificare: Luni, 24 August 2009
elga50, moderator
Eu am testat pe calculatoarele noastre si nu intalnim problema de care spuneti dvs. Din pacate, cred ca tine de computerul dvs. Incerc sa imi dau seama care ar putea fi problema, dar daca stergerea cookie-urilor nu functioneaza nu prea stiu ce sa zic. :(
Raman indatorata. Multumesc!
..............
Nu sunt singura. Mi se pare ca si @adriantot are probleme asemanatoare, nu atat de grave, totusi are.....
......................................
Editez azi mai mult pentru mine, dar poate mai vor si altii sa stie, cand faci clear cookies tre' sa mergi in folder Tempory Internet... sa selectezi toate si sa le delete, altfel numai din ferestruica aia mica "nu tine" decolorarea......
Ultima modificare: Vineri, 11 Septembrie 2009
elga50, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Citesc un subiect si apare ca necitit Adriantot Adriantot Cand citesc un subiect in forum sau dau un raspuns la acel subiect , la parasirea lui trebuie sa apara ca subiect citit. De obicei asa se intampla , dar acum ... (vezi toată discuția)
Topic citit/ necitit Gratiela Ratiu Gratiela Ratiu De ceva timp nu mai pot sa vad daca am citit sau nu un subiect, pentru ca raman toate \'galbene\'. De ce? (vezi toată discuția)
Topic necitit/citit Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Ajutati-ma si pe mine, va rog! Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit). Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa ... (vezi toată discuția)