Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transformare post personal contractual
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transformare post personal contractual

Lucrez la o primarie ca si personal contractual pe ssd.Am absolvit studiile de lunga durata in acelasi domeniu (anul acesta) si intrabarea ar fi care va fi salarizarea in urma transformarii postului de la ssd la studii de lunga durata intrucat dupa grila vad ca salariul e mai mic.momentan sunt inspector IA si trecerea ar fi la inspector de specialitate gr.II e corect? Multumesc.
:offtopic: Interventie moderator
Ati mai deschis topicuri pe acelasi subiect ... de ce nu continuati sa urmariti raspunsurile primite pe acele topic-uri?

www.avocatnet.ro/content/for...

sau

www.avocatnet.ro/content/for...

P.s.
acest topic va fi inchis ...:(