Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Iluminatia de sarbatori
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Iluminatia de sarbatori

In ce oras s-au aprins luminile de sarbatori?
Nu știu în ce oraș s-au aprins luminile de sărbători dar știu un oraș unde se vor aprinde lumini de sărbători achiziționate pe ... mii de euro în condițiile în care în același oraș pentru o stradă întreagă nu se aprobă finanțarea din bugetul local pentru un plan de extindere a rețelei electrice și oamenii nu se pot muta în case din același motiv. Groaznic. Mi-e silă de... tot ce înseamnă consiliu, primărie și ce o mai fi legat de instituția asta a primarului. Scuze dar nu m-am putut abține.

Sărbători fericite la toată lumea :vishenka:
Buna seara

Sper sa fie buna pentru toti utilizatorii Avocatnet.Este prea frumos sentimentul apropierii sarbatorilor de iarna sa ne incretim fruntile cu ..neplecerile create de ..autoritati.
In ce oras s-au aprins luminile de sarbatori ?
In Bucuresti.....se zvonea...ca asta seara..;)
pitesti... sunt de vis

BUCURESTI........O FEERIE de LUMINI si CULORI

:dance3::thumbup::ok:
Intradevar aceste lumini iti incanta privirea si sufletul, iar sentimentul creat este unic.
In Iasi inca nu............:((
Popa Adrian, Contabil