Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Iluminatia de sarbatori
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Iluminatia de sarbatori

In ce oras s-au aprins luminile de sarbatori?

Asa este..Lucian_...frumusetea luminilor,a culorilor iti ridica moralul, iti umple inima de o bucurie nedeslusita,te face mai bun si mai atent cu cei din jurul tau.
Este frumos sentimentul , cald si binefacator.

( Nu mai plinge..:console:...ca la tine inca nu s-au aprins luminitele ).
Avatarul tau suplineste cu prisosinta..lumina sufleteasca.
Buna seara.

Frumoasa initiativa @ lucian ,asa mai uita oamenii de problemele cotidiene.
In Snagov si imprejurimi inca nu s-au aprins luminile,desi multi sus-pusi isi au aici resedintele.

Pentru a fi in ton cu ; SILVANAA si ELENA ... am aprins toate luminile in casa....;):happy:
silvia p a scris:

Buna seara.

Pentru a fi in ton cu ; SILVANAA si ELENA ... am aprins toate luminile in casa....;):happy:

:luck:
:kissing:
In Iasi ca sa compenseze lipsa iluminatului umbla o famfara printre blocuri si canta colinde imbracari in Mos Craciuni.