avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 467 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Iluminatia de sarbatori
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Iluminatia de sarbatori

In ce oras s-au aprins luminile de sarbatori?
Cel mai recent răspuns: Popa Adrian , Contabil 20:37, 5 Decembrie 2010

Asa este..Lucian_...frumusetea luminilor,a culorilor iti ridica moralul, iti umple inima de o bucurie nedeslusita,te face mai bun si mai atent cu cei din jurul tau.
Este frumos sentimentul , cald si binefacator.

( Nu mai plinge..:console:...ca la tine inca nu s-au aprins luminitele ).
Avatarul tau suplineste cu prisosinta..lumina sufleteasca.
Buna seara.

Frumoasa initiativa @ lucian ,asa mai uita oamenii de problemele cotidiene.
In Snagov si imprejurimi inca nu s-au aprins luminile,desi multi sus-pusi isi au aici resedintele.

Pentru a fi in ton cu ; SILVANAA si ELENA ... am aprins toate luminile in casa....;):happy:
silvia p a scris:

Buna seara.

Pentru a fi in ton cu ; SILVANAA si ELENA ... am aprins toate luminile in casa....;):happy:


:luck:
:kissing:
In Iasi ca sa compenseze lipsa iluminatului umbla o famfara printre blocuri si canta colinde imbracari in Mos Craciuni.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sarbatori fericite!!! Mariana Trufin Mariana Trufin Sa va fie casa, casa Cu bucate noi pe masa Mos Craciun cu sacul plin, Drumu\'n viata cat mai lin, Bogatie cata vreti, Sanatate pentru toti, Iar la ... (vezi toată discuția)
Dedicatii muzicale si nu numai...pentru copiii nostri...:)  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Pentru ca se apropie Mos Nicolae va invit sa le faceti o surpriza celor mai mici membri ai familiilor Dvs. Cu siguranta se vor bucura daca isi vor vedea ... (vezi toată discuția)
Prietene pierdute=otv silvia p silvia p Buna seara, Sper din toata inima ca aceasta seara sa fie buna pentru voi.A mea a fost distrusa.De ce va veti intreba?.Titlul va poate edifica partial.Sunt ... (vezi toată discuția)