Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Model de fisa de evaluare pentru agentii de politie ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Model de fisa de evaluare pentru agentii de politie comunitara

va rog sa ma ajutati cu un model de fisa de evaluare pentru agentii de politie comunitara.
ma intereseaza in mod expres indicatorii de performanta.
merci anticipat.
Solicitati modelul la compartimentul de resurse umane.Sunt singurii avizati in acest sens.Pentru functionarii publici sunt diferite de contractuali.
Exemple de indicatori de performanta: nr. de conflicte aplanate/evitate; nr de patrulari lunare; nr. de reclamatii in ceea ce priveste conduita in timpul serviciului; nr. de pv contestate in instanta; etc.