Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului 2012
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului 2012

Buna ziua, as dori sa ma lamuriti si pe mine in cazul personalului contractual al unei institutii de stat subordonat primariei care este modelul cadru de completare al fisei postului conform legislatiei in vigoare pt ca la functionarii publici a ramas hg.611/2008 dar la noi care este tot hg.775/2008, trebuie sau nu sa contina obiectivele de performanta si criteriile de evaluare si daca aveti va rog un model de fisa postului pt personal contractual ex. inspector specialitate gr II la compartimentul Resurse umane . Multumesc frumos.
Fisa postului va trebui sa contina si criteriile de evaluare ... vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]