Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Alocatia de 200 lei pentru copii de pana la 2 ani se ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Alocatia de 200 lei pentru copii de pana la 2 ani se mai acorda?

Se mai dau cei 200 lei pentru copii de pana la 2 ani, auzisem ca atunci cand au micsorat procentul de acordare a indemnizatiei cu 15% nu se mai acorda nici aceasta alocatie.???

da a ramas tot 200ron ...legea nr 61/1993