Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale vreau sa inchid o firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

vreau sa inchid o firma

Ma poate ajuta cineva sa inchid o firma si sa aflu in ce stadiu este si cam ce datorii are pe la stat? Contra cost. Va multumesc
trompetzik@yahoo.com
Sigur ca da !
orice avocat din zona te poate ajuta sa inchizi firma
Nu imprastiati banii ca e criza! Vizualizati pe recom on-line care este starea firmei la registrul comertului. Faceti o vizita la ANAF pentru a vedea ce datorati statutului si abia dupa aceea luati o decizie. SUCCES!
Nimeni nu va inchide firma daca are datorii.