avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1001 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cont paypal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cont paypal

cum pot sa deschid un cont paypal daca nu am un card ,imi cere la finalizare un numar de card ,va rog ajutati-ma
Cel mai recent răspuns: udangiu , utilizator 07:02, 14 Decembrie 2010
Contul PayPal necesita obligatoriu un card pentru tranzactii online, card pe care-l poti obtine in maxim 5 zile lucratoare de la orice banca. Eu am un card VISA ELECTRON de la [EDITAT] special ptr plati si comisioane online de care sunt foarte multumit.
Ultima modificare: Joi, 20 Ianuarie 2011
ContSters20980, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum functioneaza pay pal alby_alina alby_alina Buna. am aplicat la un job part time si online .am sa va spun in mare despre ce este vorba si as dori cateva sfaturi si lamuriri din partea dumneavostra ... (vezi toată discuția)
Banca a dat numărul meu de cont altei persoane! Alt prof. Alt prof. Bună ziua! Am următoarea problemă: copilul meu, cu cartea mea de identitate, a cerut și obținut un extras de cont. Cu acel extras și, probabil, ceva date ... (vezi toată discuția)
Cont paypal in italia urban_artist urban_artist Salut. Am nevoie de un sfat . Sunt in Italia de un an si as vrea sa imi deschid un cont PayPal . Mentionez ca nu am documente in Italia ( buletin , carte de ... (vezi toată discuția)