Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cont paypal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cont paypal

cum pot sa deschid un cont paypal daca nu am un card ,imi cere la finalizare un numar de card ,va rog ajutati-ma
Contul PayPal necesita obligatoriu un card pentru tranzactii online, card pe care-l poti obtine in maxim 5 zile lucratoare de la orice banca. Eu am un card VISA ELECTRON de la [EDITAT] special ptr plati si comisioane online de care sunt foarte multumit.
ContSters20980, utilizator