Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... numere provizorii
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

numere provizorii

buna ziua
pt cate zile se pot lua nr rosii?
multumesc
30 zile.
nu se mai pot prelungi?
Nu se mai pot prelungi.
Se pot emite o singura data pe o serie de sasiu, pt 30 de zile. Atat.
multumesc mult
numerele rosii expira pe 16 decembrie 2010, programarea la rar o am pe 27 decembrie 2010, cum pot proceda?
multumesc